Adana'da Lüksün Tanımı Değişiyor...

Kurumsal
İstanbullu Tower, yeni mimari anlayışı ile alışılagelmiş yaşam standart tabularını kırarak hayatımıza fark ve kalite katmak için kuruldu. İstanbullu Tower ailesi olarak büyük bir özveriyle kısa zamanda bir çok projeyi hayata geçirdik. Adana'nın inşaat sektöründe yenilikçi ve farklı bir mimari anlayışına sahip olmamız sektörün önde gelen isimleri arasında yer almamızı sağlamaktadır.

Yaklaşımımız kendini yenileyen bir dünya görüşü, yeni teknoloji ve malzeme kullanımı ile tasarımcı kimliğimizi en seçkin çizgide bağdaştırarak yaşatmak yönündedir. Talepler doğrultusunda Tasarım, Bütçe, Sürdürülebilir Çevre, Kamusal ve Ticari faydayı da birlikte değerlendirerek optimum çözüme ulaşmak İstanbullu Tower'ın felsefesini oluşturmaktadır.

Vizyonumuz
Adana inşaat sektöründe kaliteli işçilik anlayışı ve çağdaş mimari ile Adana'nın gelişmekte olan bölgelerine değer katmak ve talep yaratmak. Bireyler ve aileleri için konforlu ve güvenli yaşam alanlarına imza atmaktadır.

Misyonumuz
Adana'nın mimari perspektifini farklı tasarımlar ile geliştirerek, sektörde kullanıcı dostu, akıllı yatırım niteliğinde, güvenilir ve çağdaş mimari yapılara imza atmak.

about
Call Now ButtonHemen Arayın